Blender kuzhine Arnica Rapid Gh21103 Mini chopper

3,490 L

Ka stok

KODI: e2310011 Kategori: ,

BLENDER KUZHINE ARNICA RAPID

Blender kuzhine qe ju ndihmon te prisni shpejt shume perime dhe fruta me vellimin e saj te madh te tasit prej 1100 ml. Sjell prakticitet ne kuzhinat tuaja me motorin e saj 500 W.

Rapid Mini Chopper ploteson vecorite e tij teknike me tasin e tij transparent ekstra te qendrueshem, tehun e siperm shtese dhe blenduesin me kater tehe te bere prej celiku inox me dy shtresa.

Blenderi ju lejon te beni prerje te madhesive te ndryshme.

Karakteristika:

  • Blender kuzhine Arnica gh21103
  • Fuqia: 500 w
  • Kapaciteti i tasit: 1100 ml
  • Tas transparent ekstra i qendrueshem
  • Tehe prej celiku inoks

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Blender

Fuqia Watt

500watt

Be the first to review “Blender kuzhine Arnica Rapid Gh21103 Mini chopper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender kuzhine mini chopper online ne dyqan taxi

Blender kuzhine Arnica Rapid Gh21103 Mini chopper