Biciklete per femije me kosh | Johny Star Kids Bike

6,500 L7,900 L (-19%)

12 inch14 inch16 inch
Pastro
KODI: biciklete-femijesh-johny-star Kategori: , ,

BICIKLETE PER FEMIJE ME KOSH JOHNY STAR

Biciklete per femije nga mosha 3 deri ne 12 vjec me kosh ne pjesen e perparme.

Bicikleta ka rrota te gjera per stabilitet gjate perdorimit, ndenjese te rehatshme dhe dy rrota anesore per me shume siguri.

Dizajni i saj eshte shume praktik per gjatesine e femijeve dhe vjen ne ngjyra te ndryshme per t’ju pershtatur preferencave te tyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Biciklete

Dimensionet

12 inch, 14 inch, 16 inch

Be the first to review “Biciklete per femije me kosh | Johny Star Kids Bike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete per femije me kater rrota ne shitje online dyqan taxi

Biciklete per femije me kosh | Johny Star Kids Bike

6,500 L7,900 L (-19%)

Shto ne Shporte