Berese krepash First Austria FA 5307-2 Crepes maker

2,990 L

Ka stok

KODI: 199201-0028 Kategori: ,

BERESE KREPASH FIRST AUSTRIA

Berese krepash First Austria me pjekje te shpejte te brumit te krepave ne 30 sekonda.

Diametri 20 cm e ben ideal per krepa te madhesise perfekte per te gjithe familjen.

Me veshje jo ngjitese per te mos i djegur apo ngjitur krepat duke ruajtur shijen e tyre.

Fuqi e larte 700w dhe kordon i gjate per me shume prakticitet ne kuzhinen tuaj.

Karakteristika:

  • Diametri 20 cm
  • Kabllo ekstra e gjate
  • Drita treguese e fuqise
  • Veshje jo ngjitese
  • Pjekje e shpejte ne 30 sekonda
  • Kontrolli automatik i termostatit
  • 220-240 V ~ 50 Hz
  • 700 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tigan Elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Berese krepash First Austria FA 5307-2 Crepes maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese krepash elektrike fa 5307 2 online ne dyqan taxi

Berese krepash First Austria FA 5307-2 Crepes maker