Beres krepash dhe pizza | Silver Crest SC 259

3,900 L

Ka stok

 • Furnizimi me energji elektrike: 2000W.
 • Perfekt per familjare.
 • Jo-ngjitëse për pastrim të lehtë.
 • Temperaturë e lartë për pjekje të shpejtë.
 • Çelësi ON/OFF dhe modeli i llambës blu.
KODI: silver-crest-sc-259 Kategori: ,

BERES KREPASH DHE PIZZA SILVER CREST

Berese krepash dhe pizza multifunksionale. Me kete produkt kaq interesant ju mund te gatuani gjera shume te shijshme per familjen apo miqte tuaj. Me te ju mund te gatuani pancakes, pizza, krepa etj.

PIZZA MAKER

Berese krepash dhe pizza e cila eshte krijuar posacerisht per te qene e lehte dhe praktike ne perdorim. Ajo perbehet nga dy doreza te cilat do te jene perhere te sigurta per t’i prekur dhe per te levizur beresen e krepave kudo qe ju deshironi.

Beresja ka nje diameter prej 30 cm dhe nje trashesi te pllakes prej 2.5 mm. Perbehet nga material cilesor ku pllaka eshte e mbulluar me nje shtrese e cila nuk e lejon te ngjiten ushqimet dhe te pastrohet lehte.

Kontroll i rregullueshëm i temperaturës së termostateve të dyfishtë. Ka gjithashtu nje temperature te konsiderueshme te larte qe e bene pjekjen shume here me te shpejte.

Specifikat:pizza maker 2000w bli online dyqan taxi
 • Furnizimi me energji elektrike: 2000W.
 • Spiralja e ngrohësit me cilësi të lartë dhe modë.
 • Dorezat e ftohta te prekjes.
 • Jo-ngjitëse për pastrim të lehtë.
 • Temperaturë e lartë për pjekje të shpejtë.
 • Çelësi ON/OFF dhe modeli i llambës blu.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Beres krepash dhe pizza | Silver Crest SC 259”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese krepash dhe pizza blerje online dyqan taxi

Beres krepash dhe pizza | Silver Crest SC 259