Berese flluskash per femije | Happy Bubble 1000ml

800 L

Ka stok

KODI: berese-flluskash Kategori: ,

BERESE FLLUSKASH PER FEMIJE

Berese flluskash per femije, gati per t’u perdorur pasi nuk ka nevoje te hollohet.

Bere nga perberes jo toksike, nuk shkakton alergji dhe prodhon flluska me cilesi te shkelqyeshme.

Do te mbaje te argetuar femijet brenda dhe jashte ambienteve te shtepise. Fryrja e flluskave eshte nje menyre argetuese e thjeshte dhe e lehte edhe per femijet e vegjel.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Masa

1000ml

Be the first to review “Berese flluskash per femije | Happy Bubble 1000ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese bubble bli online ne dyqan taxi

Berese flluskash per femije | Happy Bubble 1000ml