Berese buke Hockenheim me dy helika dhe ekran LCD

11,200 L

Ka stok

 • Berese buke Hockenheim
 • Pesha e pjekjes:1000- 1500 gr
 • Sistem mbrojtes kunder djegies
 • Ruan nxehtesine automatike per 1 ore
 • Kohemates i programueshem per 15 ore

BERESE BUKE HOCKENHEIM ME DY HELIKA

Berese buke Hockenheim me dy helika , kapak celik inoks dhe panel kontrolli me ekran LCD1berese buke hockenheim me ekran lcd ne shitje online dyqan taxi

Eshte e lehte per t’u perdorur me kohe te para programuar per lloje te caktuara bukesh.

Tava ka teh mikser te dyfishte qe siguron qe buka te perzihet mire.

Kohematesi i programueshem me 15 ore me ekran LCD, mban te ngrohte brumin automatikisht per nje ore.

Kapacitet i madh mbajtes i enes dhe dy helika per perzierje me te shpejte te perberesve. Fale dy xhamave te siperm mund te shikoni procesin e pjekjes.

Perfekte per gatimet e perditshme por dhe ato te festave pasi kjo berese gatuan jo vetem buken por dhe embelsira te ndryshme.

Pjekja e bukes ne shtepi nuk ka qene kurre me e lehte, mjafton te shtoni perberesit vendosni programin dhe gjithcka tjeter e ben beresja e bukes Hockenheim.

Berese buke Hockenheim me ekran LCD

 • Fuqia: 850 wat
 • Pesha e pjekjes:1000- 1500 gr
 • Sistem mbrojtes kunder djegies
 • Ruan nxehtesine automatike per 1 ore
 • Kohemates i programueshem per 15 ore
 • Aksesore: gote matese, luge matese, grep
 • Dy xhama ne pjesen e siperme per shikimin e procesit

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2.5 kg
Lloji

Berese Buke

Ngjyra

,

Be the first to review “Berese buke Hockenheim me dy helika dhe ekran LCD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese buke me dy tehe ne shitje online dyqan taxi

Berese buke Hockenheim me dy helika dhe ekran LCD