Beauty Stick Pro | Pajisje kunder rrudhave

2,500 L

Ka stok

KODI: G-543229 Kategori: ,

BEAUTY STICK PRO | KUNDER RRUDHAVE

Beauty Stick Pro eshte pajisje kunder rrudhave te fytyres qe krijohen me kalimin e viteve.

Beauty stick do te zvogeloje shfaqjen e vijave te imeta dhe rrudhave, do te tonifikoje dhe forcoje lekuren e thate.

Duke kombinuar teknologjine e radiofrekuences termike me stimulim te bute, kjo pajisje pastron, oksigjenon dhe minimizon poret e zgjeruara ne fytyre.

Efekti masazhues ka per qellim permiresimin e qarkullimit te gjakut duke sjelle oksigjen dhe lende ushqyese ne siperfaqen e lekures.

Pajisje kunder rrudhave Beauty Stick

  • Materiali: ABS
  • Fuqia:  3W
  • 12 nivele fuqie për të arritur rezultate të jashtëzakonshme
  • 50% më shumë fuqi dhe performancë
  • Dizajn ergonomik.
  • Maje e konturuar per te trajtuar zonat problematike.
  • Tensioni: 220v

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Ngjyra

Be the first to review “Beauty Stick Pro | Pajisje kunder rrudhave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

beauty stick pro kunder rrudhave blerje online ne dyqan taxi

Beauty Stick Pro | Pajisje kunder rrudhave