Pastrues per poret e fytyres me vakum | Skin Care

1,890 L

Ka stok

 • Pastrues per fytyren.
 • Ideal per heqjen e pikave te zeza.
 • Lekura e fytyres suaj do te jete me elastike.
 • Heq papastertite nga lekura juaj.
KODI: 208060 Kategori: , ,

PASTRUES PER PORET E FYTYRES ME VAKUM

Pastrues per fytyren i cili me tekonologjine e tij te fundit arrine te beje lekuren tuaj me elastike, te ndihmoje ne problemet e poreve te fytyres, te thith cdo papasterti nga lekura juaj. Lekura juaj do te jete e bukur, e bute dhe plot shkelqim si asnjehere me pare.

SKIN CARE PASTRUES PER FYTYREN

Pastruesi eshte i perbërë nga materiali ABS, i cili është ekologjik, i sigurt, jo toksik dhe i padëmshëm për lëkurën.Thithja e rregullueshme sipas deshires suaj e ingranazheve të shumta e bën atë të përshtatet për te gjitha llojet e ndryshme të lëkurës.

Me 6 koka thithëse të zëvendësueshme, per te hequr yndyren, per poret, per heqjen e pikave te zeza, heqjen e yndyres nga lekura juaj dhe e papastertive te ndryshme nga shkaqet e jashtme.

Nje pastrues i cili do e ndryshoje krejtesisht pamjen e lekures suaj. Me kapacitet te madh bateri litiumi, karikim i shpejtë, jetë e gjatë shërbimi.Madhësi e vogël dhe e lehtë, e lehtë dhe e sigurt në përdorim. Mund t’a merrni kudo me vete, pasi eshte praktik.

Funksionet:

1. Koka transparente eliptike: rrudhë për të hequr vijat e hollë, për të nxitur qarkullimin e gjakut të lëkurës dhe për të rritur elasticitetin e lëkurës.
2. Koka mikrokristaline: largon lëkurën e vdekur dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës.
3. Koka e madhe: per heqjen e pikave te zeza.
4. Koka e vogel: e përshtatshme për lëkurë delikat.

Specifikimet:pastrues me vakum per pikat e zeza bli online dyqan taxi
 • Materiali: ABS
 • Ingranazhe: Me 6 nivele.
 • Tensioni i hyrjes: 5V/1A.
 • Fuqia e vlerësuar: 5W.
 • Koha e karikimit: rreth 2 orë.
 • Perdoret ne fytyrë dhe hundë.
 • Funksioni: Heqja e pikave të zeza, akneve, papastërtive, etj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pastrues per poret e fytyres me vakum | Skin Care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pastues per poret e fytyres me vakum Skin Care bli online ne dyqan taxi

Pastrues per poret e fytyres me vakum | Skin Care