Batanije pellushi me dy ane ne shitje online

2,290 L

BezheE KuqeKafe
Pastro
KODI: y-54342 Kategori: , ,

BATANIJE PELLUSHI ME DY ANE

Batanije e bute prej pellushi me dy ane te perdorshme dhe ngjyra te pershtatshme per cdo dhome tuajen.

Bere nga materiali cilesor, i pademshem per trupin tuaj.

Pavaresisht nese jeni ne divan per nje nate filmi, apo ne dhomen e gjumit, batanijet jane menyra me e lehte per te shtuar ngrohtesi ne shtepine tuaj.

Gjithashtu batanijet jane nje dhurate perfekte per femije dhe te rritur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Batanije pellushi me dy ane ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije me dy ane shitje online ne dyqan taxi

Batanije pellushi me dy ane ne shitje online