Batanije ngrohese elektrike

1,790 L2,790 L

  • Batanije elektrike per ngrohje
  • Small eshte model tek dhe ka  permasa 70×150 cm
  • Medium eshte model trecereksh dhe ka permasa 120 x 150 cm
  • Large eshte modeli dopio dhe ka permasa 180×150 cm
smallmediumlarge
Pastro
KODI: Batanije ngrohese elektrike Kategori: , ,

BATANIJE NGROHESE ELEKTRIKE

Siguroni një ndjenjë të ngrohtë në shtratin tuaj, me kete batanije elektrike e cila do te ngrohe ne shume pak sekonda krevatin.

Bëni një gjumë të qetë dhe te rehatshem.  Bërë nga një pëlhurë poliesteri, batanija elektrike  ofron një qëndrueshmëri të madhe per përditshmeri.

Jo vetëm që ju mban rehat gjatë gjumit, por gjithashtu ju ndihmon të qëndroni të ngrohtë gjatë mbrëmjeve të ftohta.

Falë 3 opsioneve të ndryshme të nxehtësisë të kësaj batanije elektrike ju lejon të zgjidhni me lehtësi temperaturën që është e rehatshme për ju, pavarësisht nga stina.

Batanija elektrike vjen ne permasa teke dhe dopio per tiu pershtatur kerkesave tuaja.

Karakteristika

Fuqia e produktit: 50w-100w

Tensioni i produktit: 220v 50HZ

Kontrolli i temperaturës: Kontroll i dyfishtë

Rregullimi i temperaturës: ingranazhe 0-2

Modeli small eshte tek dhe ka permasa 70×150 cm

Modeli medium eshte trecereksh dhe ka permasa 120 x 150 cm

Modeli large eshte dopio dhe ka përmasa 150×180 cm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Dimensionet

Batanije dopio 150x180cm, Batanije teke 70x150cm, Batanije 150x120cm

Masa

small, medium, large

Lloji

Batanije

Be the first to review “Batanije ngrohese elektrike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije elektrike online dyqan taxi

Batanije ngrohese elektrike

1,790 L2,790 L

Shto ne Shporte