Batanije dimerore e dyanshme me motiv me pika

2,290 L

Ka stok

KODI: y-54346 Kategori: , ,

BATANIJE DIMERORE ME MOTIV ME PIKA

Batanije dimerore e dyanshme me motiv me pika, shume e ngrohte dhe e domosdoshme ne ditet e ftohta.

Duke qene i dyanshem ka dyfish veti termike ngrohese, duke ofruar me teper ngrohje dhe izolim nga i ftohti.

Pelhure me mikrofiber termike me dy ane, me cilesi maksimale per shtratin tuaj ne dimer.

Printe bashkekohore me qendrueshmeri dhe rezistence maksimale ndaj larjes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

Be the first to review “Batanije dimerore e dyanshme me motiv me pika”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije dyshe gri bli online ne dyqan taxi

Batanije dimerore e dyanshme me motiv me pika