Avi per saldim me avull Quick TR1300A Rework Station

65,000 L

Ka stok

KODI: i-00101127 Kategori: ,

AVI PER SALDIM ME AVULL TR1300A

Avi per saldim me avull me fuqi te rregullueshme dixhitale 1300 watts dhe game temperature nga 100 deri në 500 °C.

Pervec funskioneve standarte Avi TR1300A  ofron mundesine per te paracaktuar nje veprim saldimi (temperatura, kohezgjatja e sasise se ajrit).

Me sasine e ajrit te nxehte prej 6 deri ne 70 l/min eshte ideal per bashkimin e komponenteve SMD si SIOC, QFP, PLCC, BGA, riparime te smartphoneve dhe shume me teper.

Specifika:avi pikimi me avull online ne dyqan taxi

  • Fuqia: 1300 watts.
  • Ekrani: LCD me ngjyrë.
  • Tensioni i funksionimit: 230 V / 50 Hz.
  • Gama e temperaturës: 100 – 500 °C.
  • Sasia e ajrit të nxehtë: 6 – 70 l/min.
  • Pesha: 4.6 kg.
  • Pajtueshmëria: CE.
  • Përmasat: 215 x 160 x 235 cm.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Avi per saldim me avull Quick TR1300A Rework Station”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat saldimi quick online ne dyqan taxi

Avi per saldim me avull Quick TR1300A Rework Station