Apple Watch Series 6 44mm ne shitje online

49,000 L

Ka stok

KODI: H-987692 Kategori: ,

APPLE WATCH SERIES 6 44M

Apple Watch Series 6  44mm permireson performancen permes harduerit te ridizajnuar me me shume vecori dhe fuqi ne nje dizajn klasik per orat Apple.

Me vecori te reja te fuqishme, duke perfshire sensorin dhe aplikacionin e oksigjenit në gjak, Apple Watch ofron monitorim dhe pasqyrim te mireqenies tuaj shendetsore.

Apple Watch Series 6 ofron karikim me te shpejte, duke plotesuar nje karikim te plote ne me pak se 1,5 orë dhe jetegjatesi te permiresuar te baterise.

Ekran i permiresuar Always-On Retina ne Apple Watch Series 6 eshte deri ne 2,5 here me i ndritshem se modelet e tjera duke e bere shume me te lehte shikimin e faqes se ores ne rrezet e diellit.

Specifika:

  • 44 x 38 x 10,4 mm
  • 50 m rezistent ndaj ujit
  • Akselerometri
  • Xhiroskopi
  • Sensori i dritës së ambientit
  • Bluetooth 5.0

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Apple Watch Series 6 44mm ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple watch series 6 blerje online ne dyqan taxi

Apple Watch Series 6 44mm ne shitje online