Karikues wireless me ngrohje gote

3,500 L

Ka stok

 • Materiali i kupës: qeramike
 • Rryma e karikimit: 2100mA T
 • Tensioni i hyrjes: 9V4A
 • Prodhimi wireless: 5W-7.5W-10W-15W Dalja USB: 5V1A
 • Temperatura e punës së kupës: rreth 55 ° c
KODI: karikues-wireless-me-ngrohje-gote Kategori: ,

KARIKUES WIRELESS ME NGROHJE GOTE

Karikues wireless është shumëfunksional, ngarkuesi përmban kupën termostatike dhe ngarkuesi është i lehtë për t’u përdorur, i cili është mbajtësi i telefonit.

Karikuesi është  shumëfunksional, mund te karikoni iphone11, për 11pro, për 11 pro max, fort x, për xs, për 8, për 8 p dhe ngarkuesi është i dizajnuar për iwatch 1, për 2, për 3, për 4, për 5 dhe ngarkuesi është i përshtatshëm për airpods 1, për 2.

Gjithashtu përfshihet një kupë termike 55 gradë celsius, kështu që ju të mund të shijoni kafe të nxehtë, qumësht ose çaj në çdo kohë.

Me karikuesin mund të karikoni edhe dy telefona në të njëjtën kohë, gjithashtu është i lehtë për t’u përdorur.

Karakteristikat: Karikuesi është një karikues i gjithanshëm që mund të përdoret për të ngarkuar pajisje elektrike për iphone, për iwatch, për airpods.

Specifikimet:karikues wireless me dizajn inovativ bli online dyqan taxi
 • Materiali i kupës: qeramike
 • Rryma e karikimit: 2100mA T
 • Tensioni i hyrjes: 9V4A
 • Prodhimi wireless: 5W-7.5W-10W-15W Dalja USB: 5V1A
 • Temperatura e punës së kupës: rreth 55 ° c
 • Materiali i kupës: qeramike
 • Rryma e karikimit: 2100mA T
 • Tensioni i hyrjes: 9V4A
 • Prodhimi wireless: 5W-7.5W-10W-15W Dalja USB: 5V1A
 • Temperatura e punës së kupës: rreth 55 ° c
 • Distanca e transmetimit (rreth): 2-6mm / 0.08-0.24in
 • Frekuenca e punës: 100-205 khz
 • Gjatësia e kabllos së karikimit (rreth): 100 cm / 39.37 in

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Karikues wireless me ngrohje gote”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues wireless me ngrohje gote bli online dyqan taxi

Karikues wireless me ngrohje gote