Aparat kunder insekteve | Zapper per mushkonjat

1,190 L1,800 L (-34%)

Ka stok

  • Material: ABS.
  • Tension :5V.
  • Fuqia: 1A.
  • Burimi i dritës: 360-400nm.
  • Hapesira deri ku e shtrin efektin : 60㎡.
KODI: 208010 Kategori: , ,

APARAT KUNDER INSEKTEVE

VRASES ELEKTRIK PER MUSHKONJAT – APARAT KUNDER MUSHKONJAVE

Aparati eshte i perbere nga materiali i plastikes ABS i cilesise se larte.

Vrasesi i mushkonjave eshte shume miqesor me mjedisin, i sigurt dhe i qendrueshem.

Perberja me drita LED ne ngjyre vjollce e cila i terheq lehtesisht mushkonjat ose insektet e tjera.

Ky aparat punon me nje tension te ulet, i cili bene te mundur edhe kursimin e rrymes elektrike por edhe jep siguri ne perdorim e tij. Produkti ka nje zhurme motorrike shume te ulet, gati te pa dallueshme duke ju dhene nje mjedis shume te qete dhe ju ofron nje hapesire me te shendetshme, si per te qendruar dhe per te bere nje gjume te qete dhe relaksues.

Ai ka nje trysni ajri shume te forte qe i bene mushkonjat edhe insektet e tjera te vriten dhe nuk lejon tharjen apo dehidratimin e ajrit e mjedisit ku ndodheni.

Ajo lidhet me rrymen elektrike nepermjet lidhjes me USB.

SPECIFIKIMETMosquito Killer Lamp Light electric produkt online dyqan taxi

Material: ABS.

Ngjyra ne gjendje : E bardhë.

Tension :5V.

Fuqia: 1A.

Burimi i dritës: 360-400nm.

Hapesira deri ku e shtrin efektin : 60㎡.
Pastrohet shume lehte.

Mund te transportohet lehtesisht neper shtepine tuaj dhe ta vendosni aty ku keni me shume nevoje.

 

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Aparat kunder insketeve

Ngjyra

Be the first to review “Aparat kunder insekteve | Zapper per mushkonjat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mosquito Killer Lamp Light electric produkt online dyqan taxi

Aparat kunder insekteve | Zapper per mushkonjat

1,190 L1,800 L (-34%)

Shto ne Shporte