Aparat kunder insekteve & Drite Nate | Elektromagnetike

900 L1,800 L (-50%)

Ka stok

Karakteristika

– Largoni Insektet me teknologjine elektromagnetike te zerit.
– Kthejeni shtepine tuaj ne nje fushe te paster nga insektet.
-Jo toksioke, pa kimikate dhe helm.
– Kunder brejtesve, milingonave, merimangave dhe insekteve te tjera.

KODI: L25121906 KATEGORIA: Etiketime: ,

APARAT KUNDER INSEKTEVE | RIDDEX QUAD

Aparat kunder Insekteve & Drite Nate | Elektromagnetike

Nje produkt i cili largon insektet me ane te valeve elektromagnetike. Nje drite nate e cila mban brejtesit dhe insektet e tjera jashte shtepise suaj. Pa pasur nevoje pranine e pesticideve apo trajtimeve te shtrenjta. Thjesht vendoseni kete aparat ne nje prize muri dhe Teknlologjia e Valeve Elektromagnetik deperton ne mure per te mbrojtur nje kat me madhesi mesatare.

PEST REPELLER

Nje apart per insekte mbulon nje shtepi me madhesi normale afersisht 2000 metra katrore. 

Eshte i sigurte per femijet dhe kafshet shtepiake. Nuk gjenden ne permbajtjen e tij pesticide, gazra apo element te tjere toksik dhe irrutues per njerezit dhe kafshet shtepiake. Thjesht vendoseni ne prize dhe shihni sesa do te ndihmoje ne largimin e demtuesve te bezdisshem ne shtepine tuaj. Kthejeni shtepine ne nje fushe te sigurte prej insekteve shqetesuese. Mund ta perdorni dhe si drite nate, 2 funskione ne 1.

Shtepia juaj do te jete e sigurte dhe femijet tuaj nuk do te shqetesohen nga insektet fluturuese gjate veres dhe insektet e tjera qe mbartin bakterie te cilat jane te favorizuara te bien ne kontakt me te vegjlit tuaj.

Aparat Kunder Insekteve me Drite Nate Elektromagnetike

aparat kunder insketeve drite nate elektromagnetik

Karakteristika

– Largoni Insektet me teknologjine elektromagnetike pa zhurme dhe shqetesime.
– Kthejeni shtepine tuaj ne nje fushe te paster nga insektet dhe levizni te sigurt.
-Jo toksioke, pa kimikate dhe helm te cilet mund te shkaktojne irritime te femijet tuaj, ju dhe kafshet shtepiake.
– Kunder brejtesve, milingonave, merimangave dhe insekteve te tjera qe gjenden ne shtepi.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Llampe kundra Mushkonjave

Be the first to review “Aparat kunder insekteve & Drite Nate | Elektromagnetike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat kunder insekteve dhe drite nate elektromagnetke

Aparat kunder insekteve & Drite Nate | Elektromagnetike

900 L1,800 L (-50%)

Shto ne Shporte