Antene televizori e brendshme Freeview Indoor TV Aerial

1,790 L

Ka stok

KODI: L-098764 Kategori: ,

ANTENE TELEVIZORI E BRENDSHME

Antene televizori qe do te marre sinjal nga distanca 50 milje e transmetimit.

E lehte dhe ultra e holle me dizajn elegant qe pershtatet mjaft mire me ambientin e shtepise. Antena televizive eshte fleksibel dhe e lehte per t’u instaluar, mund te vendoset kudo duke perfshire zonen e sheshte ose te lakuar, xhamin e murit ose te dritares, etj.

Instalim pa probleme me 3 hapa – zhbllokoni, lidhni dhe skanoni kanalet.

Shikoni te gjitha kanalet pa pagese falas, me pamjen me te mire dhe pa ngecje me kete antene te brendshme per televizor.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Antene televizori

Ngjyra

Be the first to review “Antene televizori e brendshme Freeview Indoor TV Aerial”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

antene televizori 4k online ne dyqan taxi

Antene televizori e brendshme Freeview Indoor TV Aerial