Antene e brendshme televizori HDTV | Slim Design

1,800 L

Ka stok

Antena e cila zgjidh problemet e ndryshme ne ambjentet ku keni vendosur televizorin. Antena dhixhitale montohet lehtesisht dhe krijon nje ambient te pershtatshem per te marr pamje vizive te ndryshme.

KODI: antene-e-brendshme-dhome-hdtv KATEGORIA:

Antene e brendshme televizori HDTV | Slim Design

Antene e brendshme televizori HDTV | Slim Design

Antena e cila zgjidh problemet e ndryshme ne ambjentet ku keni vendosur televizorin. Antena dhixhitale montohet lehtesisht. Krijon nje ambjent te pershtatshem per te marr pamje vizive te ndryshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Antene Dixhitale

Be the first to review “Antene e brendshme televizori HDTV | Slim Design”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Antene e brendshme televizori HDTV | Slim Design

Antene e brendshme televizori HDTV | Slim Design