Altoparlant portativ me Powerbank JBL Charge 5

14,190 L

Ka stok

 • Altoparlant JBL
 • Koha e luajtjes 20 ore
 • Powerbank per karikim telefoni
 • Bluetooth 5.1
 • Permasa 223 x 97 x 94 mm
KODI: i239032 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME POWERBANK

Merrni me vete fuqine e mahnitshme te JBL Pro Sound. JBL Charge 5 ka nje drejtues te optimizuar me tingull unik dhe radiatore te dyfishte te basit JBL, duke ofruar audio jashtezakonisht te qarte.

Merrni tingullin me te mire, edhe kur jeni jashte.

Me jetegjatesi te jashtezakonshme baterie prej 20 oresh, JBL Charge 5 ju lejon te festoni gjate gjithe dites dhe gjate nates.

JBL Charge 5 eshte IP67 i papershkueshem nga uji dhe pluhuri, keshtu qe mund ta merrni altoparlantin tuaj kudo.

Specifika:

 • Fuqia dalese 40watt
 • Koha e luajtjes 20 ore
 • Koha e karikimit 4 ore
 • Powerbank per karikim telefoni
 • Bluetooth 5.1
 • Permasa 223 x 97 x 94 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant portativ me Powerbank JBL Charge 5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant jbl charge 5 ne dyqan taxi

Altoparlant portativ me Powerbank JBL Charge 5