Boks Muzike Sportiv JBL – Bluetooth Speaker

1,990 L

Ka stok

Karakteristika
  • Boks me bluetooth me dizajn sportiv dhe te lehte.
  • Degjoni muzike me bass te fuqishem, audio te paster ne cdo moment.
  • Mund ta merrni lehtesisht me vete ne piknik kamping duke e varur ne zinxhirin e cantes.
KODI: jbl-g-008-music-speaker Kategori: ,

Boks Muzike Sportiv JBL G-008

Boks Muzike Sportiv JBL G-008 – Bluetooth Speaker

Karakteristika
  • Boks me bluetooth me dizajn sportiv dhe te lehte.
  • Degjoni muzike me bass te fuqishem, audio te paster ne cdo moment.
  • Mund ta merrni lehtesisht me vete ne piknik kamping duke e varur ne zinxhirin e cantes.
Specifikat
Marka: JBL
Modeli: G-008
Fuqia: 5W*2
Koha e operimit: 2 deri ne 4 ore
Kapaciteti i baterise: 1200mAh
Koha e karikimit: 2 deri ne 4 ore

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks Muzike Sportiv JBL – Bluetooth Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks Muzike Sportiv JBL G-008 - Bluetooth Speaker

Boks Muzike Sportiv JBL - Bluetooth Speaker