Abazhur shumengjyresh LED Rotating Star Light

1,500 L

Ka stok

KODI: Q-98766 Kategori: , ,

ABAZHUR SHUMENGJYRESH LED ME RROTULLIM

Abazhur shumengjyresh LED me rrotullim per ti dhene nje atmosfere tjeter dhomes se gjumit.

Ky abazhur do te zbukuroje dhomen me yje te shndritshem. Shume opsione ngjyrash per te zgjedhur sipas deshires.

Llambe inovative me fuqi te larte  dhe prjektim te qarte e cilesor.

Karakteristika

  • Abazhur i rrotullueshem
  • Ekran shumengjyresh
  • Tension 240 V
  • Material plastike ABS

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Abazhur

Ngjyra

Be the first to review “Abazhur shumengjyresh LED Rotating Star Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

abazhur led rotating star light bli online ne dyqan taxi

Abazhur shumengjyresh LED Rotating Star Light