• Peshqir Ftohes me Avull | Cooling Towel

    -Gjithcka qe ju nevojitet eshte nje peshqi i fresket. Projektuaqr per t’iu ndihmuar te ulni temperaturen e trupit.
    -Pelhure me cilesi Premium mikrofibra te buta dhe tre shtresa te cilat sigurojne thithjen dhe avullimin e shpejte.

Main Menu