• mini spy camera recorder cop cam dyqan taxi price

  Mini kamera ne shitje | Spy Camera Cop Cam

  • Kamera sigurie kompakte, pa kabllo.
  • Sensori i lëvizjes regjistron vetëm kur zbulohet lëvizja.
  • E lehtë për t’u fshehur, kjo fale mases se saj më pak se 1 inç e forme kubi.
  • Mikrofoni i fuqishëm regjistron audio.
  2,490 L
 • WiFi Outdoor Security Camera | Mini Video Camera

  1. Ofron një fotografi HD më të shpejtë dhe të paster, përveçse kursen kapacitetin e regjistrimit të videos.
  2. Miikrofon i integruar dhe altoparlanti mundësojnë dëgjimin me dy drejtime.
  3. Funksioni i papërshkueshëm nga uji mundëson instalimin e brendshëm ose të jashtëm.

  5,490 L

Main Menu