• krem per kembet heel tastic shputa e kembes maska kujdesi per kembet scrub per kembet

  Krem per kembet Heel Tastic | Kujdesi per lekuren

  Hidratues antifugal qe lehteson thembrat kronike te thata, te ashpra, gjunjte e plasaritur dhe brrylat.
  Pajisur me Vaj Neem dhe Karanja.
  Krem i bute per t’u perdorur.
  Rezultate te shpejta.
  Hidraton dhe ushqen lekuren.
  Perthithet nga siperfaqja e lekures nuk qendron mbi te.
  Rezultate te shpejta dhe efektive.

  1,190 L

Main Menu