Zinxhir per makina Universal | Zinxhira Bore makine

2,690 L3,490 L (-23%)

Ka stok

 • Pajisje universale.
 • Material cilesor dhe rezistent
 • Ndërtuar nga poliuretani termoplastik
 • Instalim dhe heqje e lehtë për disa minuta
 • Te sigurta ne perdorim
 • Rezistente ndaj temperatures se ulet
KODI: 41219009 Kategori: , ETIKETIMI:

ZINXHIR PER MAKINA | ZINXHIRA BORE PER GOMA 165-265

Zinxhir per Makina Universal  | Seti me zinxhira bore per goma makine me 6 cope te cilat mund te perdoren per te gjitha modelet e gomave nga numri 165 deri ne numri 265 .

Vozitja në dëborë, rrëshqitjet e bezdisshme dhe zinxhirat jo funksional sjellin vetem telashe? Tani, produktet tona mund të zgjidhin lehtësisht problemet tuaja gjate ngricave apo debores!

ZINXHIR PER BORE UNIVERSALE ME MONTIM TE LEHTE

Fortësia është ne vlera maksimale. Zinxhir per makina i trashe dhe i zgjeruar dhe fërkimi është më i madh keshtu efekti kunder rreshqitjes është më i mirë. 
Instalim i tij eshte i shpejtë dhe mbi te gjitha pa nevojë për lëvizjen e automjetit ose rrëzimin e gomave. I lehtë për t’u transportuar dhe përdorur. Zinxhir per goma makine i cili nuk merr aspak hapesire ne bagazhin tuaj. Mund t’i mbani ne makine gjate gjithe kohes.

ZINXHIR MAKINE | PER UDHETIME TE SIGURTA NE BORE

Projektuar nga nje cilesi e larte e perbërë nga TPU, rezistente ndaj temperaturës së ulët dhe e ashpër. Sigurohuni që goma të ketë një kontroll të mjaftueshëm, mbajeni drejtimin e sigurt gjatë ditës me dëborë. Dhe kur rreshjet e bores perpiqen t’iu veshtiresojne udhetimin per ne destinacionin tuaj keta zinxhir universal per makina jane shpetimi juaj. Funksionon për të gjitha makinat.

ZINXHIR GOMASH UNIVERSAL

Per një zmadhim të faqes shkelëse ne asfalt mund te ulni pak presionin e gomave te makines.

Ky model zinxhir i dëborës është i fortë dhe i qëndrueshëm. Siguri maksimale me frenë minimale të veçantë dhe të rrëshqitur pa frenim. Mban temperaturë të ulët dhe duron gërryerjen gjate perdorimit te tyre.

E kush nuk do te donte te udhetonte i sigurt dhe i qete ne nje udhetim? Rruga do te behet komode dhe shume e lehte ne cdo moment qe ju deshironi te udhetoni.

ZINXHIR UNIVERSAL PER MAKINA

 Zinxhir Universal per Makina Zinxhira Bore per Goma Makine

Zinxhir bore per goma makine janë teper të thjeshtë për t’u instaluar dhe të sigurt për t’u përdorur, zinxhiri i dëborës mund të vendoset brenda disa minutash, pa prizë ose nevoje per të lëvizë makinën. Duhet te keni me patjeter nje pale zinxhire ne makinen tuaj ! Cilesi e larte dhe rezistente. Gjendja e tyre do te jete gjithmone optimale.

MBRONI VETEN DHE FAMILJARET TUAJ

Kur moti dhe terreni janë të paparashikueshëm, mbrohuni nga ngecja e makines suaj! Qoftë dëbora, balta apo rëra, nuk ka rendesi aspak, zinxhirët e gomave kundër rrëshqitjes mund t’ju kthejnë në rrugë lehtesisht dhe pa problem.

ZINXHIRE MAKINE TE SIGURT DHE CILESOR

Përdorni këto zinxhirë dëbore plastike tërheqëse kundër rrëshqitjes për makinën ose SUV tuaj. Efektive në kushtet e motit emergjent, e lehtë dhe rezistente ndaj motit më ekstrem.

ZINXHIR UNIVERSAL PER GOMAT E MAKINES

Thjesht shtrëngoni rripat rreth rrotave tuaja, largohuni nga terreni i paqëndrueshëm, hiqni zinxhirët e gomave dhe kthehuni në rrugën tuaj! Përdorni manualin e udhëzimeve gjatë instalimit.

TIPARET Rrip i Zinxhirit të Dëborës me Rrëshqitje të Rregullueshme të Antikremit, ne ngjyre te verdhë. Paketa 10 Projektuar me tërheqje kundër rrëshqitjes për të dalë nga një pozicion i bllokuar në situata emergjente. Pa pasur friken se mos ndodhin ndërprerje, bëni kthesa të mprehta ose vozisni mbi 25 mph me zinxhirë të ndezur dhe te sigurt.

Zinxhiret vijne me nje cilesi maksimale dhe tejet te sigurt. Zinxhir universal per makina eshte nje nga produktet tona me te shitura, pra nje bestseller. Cdokush qe i ka perdorur eshte i kenaqur .

chain car ani slipTE SIGURT DHE ME MATERIAL REZISTENT

Ndaloni përdorimin nëse dëgjoni ndonjë tingull jo normal ose zinxhirët bien Rripat me strukturë janë të dizajnuara për t’ju larguar në mënyrë të sigurt nga dëbora, balta ose rëra. Shmangni trotuarin e thatë ose tokën e sheshtë të zbuluar nga bora, balta ose rëra I sigurt për t’u përdorur në goma standarde pa dëmtime.

ZINXHIRA MAKINE IDEAL PER UDHETIME

Madhësia e rregullueshme i përshtatet shumicës së gomave standarde me gjerësi 6 – 11 inç Materiali me cilësi të lartë lejon ripërdorimin; thjesht shpëlani zinxhirët e borës me ujë të ngrohtë për t’u pastruar.

Ndërpriteni përdorimin pasi zinxhirët të jenë konsumuar mbi 30% Instalim i thjeshtë dhe heqje e lehtë; Ngjyrë e ndritshme neoni për dukshmëri.

Shpeshhere kur udhetoni per pushime apo per pune me familjen, me miqte apo edhe koleget ju duhet te jeni te kujdesshem pasi ne dimer jo te gjitha rruget jane te sigurta dhe gomat e makines suaj mund te rreshkasin ne momente te papritura.

Per t’ja hequr kete stres vetes suaj ju duhet te siguroheni qe ne makinen tuaj te keni perhere zinxhiret me vete.

ZINXHIR PER GOMA MAKINE

Pajisja universale e cila punon shumë për të marrë ndonjë veturë, furgon apo kamion të papenguar nga dëbora, akulli, balta dhe më shumë, dhe nëse keni më shumë se një makinë në shtëpinë tuaj, ju mund t’i përputhni me te gjitha.

Goma bore te cilet do ju ndihmojne te keni nje udhetim te qete dhe komod. Efikasiteti i tyre eshte i larte

Mund te perdorni setin e zinxhireve per makine dhe veshje gomash per bore duke montuar 4 cope ne nje gome ose duke montuar 2 cope ne cdo gome. Ofrojne lehtesi ne qarkullim edhe ne rruget me balte. MOntohen lehte dhe ju do te keni nje siguri më të lartë ne udhetim.

zinxhir makine ne dyqan Taxi bli onlineINSTALIM I LEHTE | Zinxhir per makina

Instalim dhe heqje e lehtë për disa minuta. Modeli universal: mund të zbatohet në të gjitha modelet e gjerësisë së gomës 165 mm-265 mm. Gjithashtu mund të përdorë, fiksim special, materiale reale, me inxhinierinë e fortë kundër konsumimit: fiksim special, materiale reale, me inxhinieri të fortë kundër konsumimit.

ZINXHIRE DEBORE TE CILESISE SE LARTE

Cilësi e lartë: 100% material gome-gome, rezistencë ndaj temperaturës së ulët, rezistente ndaj temperaturës së ulët prej minus 50 gradë celsius.

ZHINXHIR PRAKTIK DHE TE LEHTE NE INSTALIM

Zinxhir per makina Zento Deals Wheel Snow është ndërtuar nga poliuretani termoplastik, çeliku i pastër premium, mbërtheckat e çelikut dhe lidhësit e aliazhit të aluminit për të siguruar cilësi dhe qëndrueshmëri të artikujve për një përdorim afatgjatë.

Tashme nuk do te kete rendesi nese po udhetoni diten apo naten ne nje rruge me bore dhe te veshtire, zinxhirat qe ne ju ofrojme do t’ju mbajne te sigurt.

ZINXHIRE BORE PER SIGURINE TUAJ NE UDHETIME

PESHA E LEHT – Zinxhirët e dëborës me rrota Zento ofron përdoruesit e tij instalimin dhe heqjen e lehtë brenda pak minutash, eliminon nevojën për të hequr goma, shumë të sigurta për t’u përdorur, të lëvizshëm dhe mund të ruhen me hapësirën minimale të kërkuar.

ZINXHIR MAKINASH TË LEHTË

ANTI SKID – Zento Deals Wheels Snow Chains përshtatet sigurt dhe plotesisht mbi goma, duke siguruar sasinë perfekte të tërheqjes dhe kapjes në sipërfaqet e rrëshqitshme. Zinxhirët e dëborës gjithashtu punojnë njësoj mirë nëse mbërthehen në rërë, baltë dhe dëborë

UNIVERSALE | ZINXHIR DEBORE PER MAKINA

UNIVERSAL FIT – Zento Deals Wheels Snow Chains përshtatet në shumicën e makinave me gjerësi gomash nga 185-295mm / 7,2-11.6 inç siç janë makinat e pasagjerëve, kamionët dhe SUV. Zingjir per makina

VENDOSJA E ZINXHIRIT TE BORES

APLIKIMI I LEHTE – Zinxhirët ka shirita të thjeshtë rregullimi të tensionit, të cilat futen lehtësisht në vend, ato ngjiten lehtësisht në njësitë tuaja në një fllad. Zinxhirët e dëborës ju ndihmojnë të shmangni bllokimin e motit të keq dhe kushteve të terrenit. Ti japesh makines në borë eshte nje proces i veshtire si edhe shume stresues per ju dhe familjen tuaj. Blini zingjir bore produktet dhe shërbimet e tyre do t’ju lene te kenaqur.

MONTIM I LEHTE NGA KUSHDO

Ai shton kapje dhe tërheqje të menjëhershme të gomave tuaja. Dhe parandalon rrëshqitjet e rrugës ose largimet e djathta në sipërfaqet e rrëshqitshme. Makina duhet të jetë e siguruar me zingjir per goma dhe ne cdo vend ku ju udhetoni ne te cilen rruga ka bore.

Karakteristikat | Zinxhir makinezinxhir bore te sigurt bli online dyqan taxi

-Rezistent ndaj presionit, temperaturës së ulët dhe konsumimit, mund të përdoret shumë herë.

-Rrip i fortë najloni i sigurt është rezistent ndaj tensionit, temperaturës së ulët dhe konsumimit.

-Lehtë për tu instaluar, i përshtatshëm për makina, suva, furgona, etj.

-Përdoret në dëborë, baltë, ujë shiu, shpate dhe mjedise të tjera.


Paketa perfshin:

 • 6 zinxhir bore plastike me maja metalike
 • 1 pale doreza per mbrojtjen e duarve
 • 1 celes per shtrengimin e zinxhirit
 • 1 Kapese plastike per te terhequr rripin mbajtes
 • Cante per te mbajtur zinxhiret dhe aksesoret
Përse nje pal zinxhira përherë ne makinen tuaj?

E dijme te gjithe qe udhetimi me makine ka pasigurite e veta.

Sidomos kur nisemi per rruge te gjata e vende me debore. Te gjithe i kemi parasysh ato kthesat ku ka gjithmone akuj dhe kur temperaturat jane ne vlera normale.

Seti i zinxhireve eshte me cante, dhe eshte menyre me e mire per ti patur perehere ne nje cep ne bagazhin tuaj, ashtu si shume mjete te tjera emergjente.

MONTIM PER 5 MINUTA

Keto zinxhire jane praktike ne vendosje dhe pa nevojen e levizjes se rrotave qe do te thote dhe nese jeni vetem, nese jeni shofere femer dhe vetem ju mund tia dilni. Nuk eshte e veshtire si modelet e tjera qe qarkullojne.

Hapi i pare eshte te keni perhere ne bagazhin tuaj 1 pal zinxhira debore dhe hapi i dyte te keni zgjedhur modelin e pershtatshem per ju, si shofer meshkuj apo shofere femra.

Zinxhire debore per sigurine tuaj.

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Zinxhir

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ramadan Olldashi

  Sapo mora porosine per nje complete zinxhira me 8 cope she jam duke I pare. Jane shume praktike, Everett te lehte per tu mortuary dhe besoj shume edhe ne figurine e tyre. Une jap vleresimin maksimal, por kam nje sugjerim dhe nje kerkese. Kompleti eshte me I mire me 10 cop (sigurisht me cmim tjeter), she kerkoj qe per completion tim qe mora sot ne mengjez te me dergoni 2 cop kundrejt pages dhe kostos se transportit. Per kete pres pergjigje ne email ose telefon.

  • nga dyqantaxi

   prsh ramadan.
   Setet jane te konfiguruara ne 4+4 cope
   Gjithsesi ne shume raste shoferet perdorin 4×2 ne cdo gome dhe jane efektive
   Per momentin nuk kemi sete me 5+5
   faleminderit

Main Menu

Zinxhir Bore Universal per Makina | Zinxhira Bore per Goma Makine

Zinxhir per makina Universal | Zinxhira Bore makine

2,690 L3,490 L (-23%)

Shto ne Shporte