Zinxhir bore per makine | 6 Cope Zinxhira

2,690 L

Ka stok

KODI: 301202001 KATEGORIA: ETIKETIMI:

ZINXHIR BORE PER MAKINA

Zinxhir bore per makina | 6 Cope zinxhira rezistente

Zinxhir bore kunder rreshqitjes. Siguroni udhetimet dimerore dhe shijojini me teper.
Te lehte per t’u transportuar, mund ti mbani gjate gjithe kohes ne makinen tuaj nuk do te marrin aspak hapesire.

Nuk ka nevoje qe ju te hiqni gomat apo te levizni automjetin, instalohen lehtesisht dhe vetem nga ju.

Te pershtshem per goma deri ne nr. 274.


Dyqan Online | Blerje online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Zinxhir

Be the first to review “Zinxhir bore per makine | 6 Cope Zinxhira”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zinxhir Bore per makine

Zinxhir bore per makine | 6 Cope Zinxhira