Zinxhir Bore Universal per makina | Udhetoni te Sigurte!

3,490 L

Ka stok

1.Mundesoni fortesi dhe rezistence me te madhe per gomat e makines ne mot me kushte te veshtira.
2.Dizajn i ri me dhembeza celiku, efekti kunder rreshqitjes rritet deri ne 10 here.
3.Performance e mire dhe terrenin me sfidues.

ZINXHIR BORE UNIVERSAL

Zinxhir Bore Universal per makina

Zinxhir Bore Universal te projektuar nga materiale te nje cilesie te larte premium. Nderthurur me celikun japin nje performance me te mire dhe me te sigurte per perdorim. Rezistente ndaj temperaturave te uleta deri ne minus 50 grade celcius.
Modeli universal i tyre ju jep mundesi perdorimi pa kushte. Mberthehet ne menyre ideale pas gomes dhe i pershtatet poshtuajse cdo gome ne nje makine. Ky zinxhir siguron nje kontroll shume te mire te baltes se krijuar nga bora. Nuk e demton aspak gomen dhe ju mund te vozisni te sigurte.
Te lehte per t’u transportuar dhe per t’u perdorur ne cdo situate emergjente ne rruge. Mund ta vendosni ne gomat tuaja me lehtesi brenda disa minutave. Ofron rezultate perfekte mbi kushtet e veshtira te motit si bora, balta, apo akulli.
Pushimet dimerore do te jene me te sigurta se asnjehere me pare.

Zinxhir Bore Universal per makina

Zinxhir Bore Universal per makina

Karakteristika 
1.Mundesoni fortesi dhe rezistence me te madhe per gomat e makines ne mot me kushte te veshtira.
2.Dizajn i ri me dhembeza celiku, efekti kunder rreshqitjes rritet deri ne 10 here.
3.Performance e mire dhe terrenin me sfidues.
4.Prodhuar nga materiali plastik special TPU.
5.Rezistente ndaj te ftohtit dhe e qendrueshme per t’u perdorur sa here t’iu nevojitet.

Sugjerohen te perdoren 4-5 cope per nje gome. Perputhen per gome me permasa 145mm dhe 295mm.

Specifikat Teknike
Ngjyra: E verdhe & e Zeze
Permasat: 37*4.7cm

Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire! 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zinxhir

Be the first to review “Zinxhir Bore Universal per makina | Udhetoni te Sigurte!”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zinxhir Bore Universal per makina | Udhetoni te Sigurte!