Zinxhir per Makine Universal | Zinxhira Bore

3,490 L

Ka stok

Shijoni pushimet tuaja dimerore, te sigurte. Vizitoni vende turistike dhe krijoni kujtime ne memorjen tuaj, shkrepni fotografi me pamjet fantastike qe ata dhurojne.

KODI: 27121902 KATEGORIA: Etiketime: ,

ZINXHIR PER MAKINE UNIVERSAL

Zinxhir Makine Universal | Zinxhira Bore

Zinxhir Makine Universal per Bore te cilet mund te perdoren ne situata kur rruga eshte e rreshqitshme. Zinxhiri per makina eshte projektuar per sigurine e tyre dhe te ofroje qendrueshmeri dhe ne rruget me problematike.
Ky zinxhir per makina nuk eshte nje produkt sezonal. Ky model nuk gjen perdorim vetem kur moti i veshtire si bore, shi apo ngrica te cilat perkeqesojne levizshmerine me makine por mund te perdoret dhe ne rastet kur ju eksploroni nje terren te ri malor.
Garanton ne menyre efektive nivelin e drejtimit te automjeteve. Mund te duroj temperaturen deri ne minus 35 grade celcius. Forca metalike zbut piken e kontaktit te gomes me terrenin. Zvogelojne forcen rreshqitese dhe mundeson komfort dhe udhetim te qete per ju.

Zinxhir per makine Universal  | Zinxhira Bore

zinxhir Makine Universal Zinxhira bore

Drejtoni makinen pa veshtiresi edhe ne terrenet me te veshtira. Zinxhir makine universal funksionojne ne menyre te shkelqyeshme dhe ju do te jeni superiore perballe cdo veshtiresie qe moti mund t’iu surpriozoje. Zinxhiret sigurojne nje udhetim me makine pa dridhje. Do te jeni te qete dhe te sigurte gjate gjithe kohes.

Ndertuar me material te qendrueshem dhe jetegjate. Mund ti mbani gjate gjithe kohes ne bagazhin e makines suaj pasi nuk marrin aspak hapesire. Ju do te jeni ne cdo rast te pergatitur.

Shijoni pushimet tuaja dimerore, te sigurte. Vizitoni vende turistike dhe krijoni kujtime ne memorjen tuaj, shkrepni fotografi me pamjet fantastike qe ata dhurojne.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zinxhir

Be the first to review “Zinxhir per Makine Universal | Zinxhira Bore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zinxhir makine uniersal zinxhira bore

Zinxhir per Makine Universal | Zinxhira Bore