Zierese per vezet Lexical

1,690 L

Ka stok

  • Zierese vezesh.
  • Mund te zieni njekohesisht 7 kokrra veze.
  • Me pllake inoksi.
  • Material i jashtem eshte plastike e forte dhe rezistente.

Zierese vezesh LEB-1301

Pergatisni mengjeset me te shijshme shpejt , pa lodhje ose rremuje neper kuzhine.

Zierese per vezet LEXICAL, eshte nje elektroshtepiake e vogel e cila i sherben shume mire kuzhines duke bere nje pune te madhe .

Mund te zieni njekohesisht 7 kokrra veze, baza eshte me pllake inoksi rezistent dhe jo i ndryshkshem.

Mjafton te vendosni ne paisje vezet , te mbyllni kapakun i cili eshte ndertuar prej nje pastike te forte dhe rezistente ndaj temperaturave te ziereses dhe me pas shtypni butonin i cili eshte ne pjesen e perparme te paisjes .

Lereni ne varesi te minutazhit qe deshironi dhe me pas iu mbetet vetem ti shijoni.

Gatuaj ne shtepi dhe ushqehu shendetshem.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Zierese per vezet Lexical”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zierese vezhesh

Zierese per vezet Lexical