Egg Cooker | Zieni deri ne 7 kokra njekohesisht

1,190 L

Ka stok

 • Zieni 1-7 veze njekohesisht
 • Pregatisni perime me avull
 • Zieni orizin
 • Fuqia 360 Watt
 • Fiket automatikisht
 • FAST EGG COOKING

ZIERESI I VEZEVE | EGG COOKER

Pergatisni vezet sipas deshires suaj, te ziera shume ose pak. Nje paisje e cila mund te ziej deri ne 7 veze ne te njejten kohe.

 • Zieni 1-7 veze njekohesisht
 • Pregatisni perime me avull
 • Zieni orizin
 • Fuqia 360 Watt
 • Fiket automatikisht

EGG COOKER

Nje Pajisje shume interesante e domosdosshme per shtepine tuaj.  Zieni vezet njekohesisht dhe shijoni vezet e ngrohta te gjithe njeheresh. Mund te zieje deri ne 7 kokra njekohesisht, e pershtatshme per gjithe familjen.
Mund te zieni edhe nje koker sipas deshires.

Ju thjesht duhet te vendosni vezet ne te, te shtoni ujini dhe te shtypni butonin e ndezjes. Pajisja do te fiket automatikisht sapo te perfundoje procesi i zierjes.

Shijoni vezet e fresketa se bashku me familjen

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Egg Cooker | Zieni deri ne 7 kokra njekohesisht”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zieresi i vezeve deri ne 7 kokra veze njekohesisht egg cooker

Egg Cooker | Zieni deri ne 7 kokra njekohesisht