Xhezve elektrike per kafe turke 600w DSP

1,390 L

Ka stok

KODI: d2324821 Kategori: ,

XHEZVE ELEKTRIKE 600W

Xhezve elektrike per berjen e kafese turke ne pak caste me shijen dhe aromen tradicionale.

Ne vetem pak caste fale fuqise 600watt mund te beni deri ne 300ml kafe.

Doreze e gjate per kapje me te lehte e cila nuk e transmeton nxehtesine.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 600 W
  • Kapaciteti: 300 ml
  • Element ngrohës i fshehur prej celiku inox;
  • Treguesi i kuq;
  • Doreze e materialit rezistent ndaj nxehtësise

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Xhezve

Be the first to review “Xhezve elektrike per kafe turke 600w DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhezve elektrike dsp online ne dyqan taxi

Xhezve elektrike per kafe turke 600w DSP