Xhel Dushi Oriental per trupin | Arome Sensuale

2,090 L

Ka stok

Perdorimi: Aplikoni nje doze prej tij ne lekuren e lagur duke masazhuar butesisht gjithe trupin dhe me pas shpelajeni teresisht. I pershtatshem per perdorim ditor.

KODI: i-8019359013625 Kategori: ,

XHEL DUSHI ORIENTAL PER TRUPIN

Xhel Dushi Oriental per trupin | Arome Sensuale

Pastrues delikat, bazuar ne substancat eudermike te rrjedhura nga sheqerna natyral. Pergatitur me nje perzierje harmonike prej vajrash esencial te paster dhe natyral te portokallit te embel dhe bime te shumellojshme ekzotike. Aroma sensuale qe leshon gajte perdorimit, gjeneron stimuj te nuhatjes q i japin trupit dhe mendjes nje ndjesi te kendshme euforike dhe sensualitet.

Perdorimi: Aplikoni nje doze prej tij ne lekuren e lagur duke masazhuar butesisht gjithe trupin dhe me pas shpelajeni teresisht. I pershtatshem per perdorim ditor.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregatare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Xhel

Be the first to review “Xhel Dushi Oriental per trupin | Arome Sensuale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xhel dushi Oriental

Xhel Dushi Oriental per trupin | Arome Sensuale