X96 MAX Android Box Specs | Smart TV 4GB 32GB

5,800 L

Ka stok

RAM: 4GB
ROM: 32GB
Ngjyra: E Zeze
Lidhja me kabell HDMI
CPU: Amlogic S905X3 Quad Core ARM Cortex A55 up to 2 GHz.
GPU: G31 MP2 processor
OS:
Android 7.1 TV BOX
WIFI: IEEE 802.11 b/g/n
Ethernet: Ethernet Gigabit
KD Player: 17.4 Pre-installed

KODI: android-tv-box-x96max-4gb-32gb Kategori: , , , , , Etiketime: , ,

X96 MAX ANDROID BOX

X96 max Android Box Specs | Smart TV 4GB | 32GB ne Dyqan Taxi

Android 7 1.2 X96 bazohet ne sistemin e fundit android 7.12, me shpejtesi te larte dhe te qete. I dizajnuar per ta kthyer TV tuaj te rregullt ne nje Smart TV. Tashme netet e ftohta te dimrit nuk do jene me aspak te merzitshme.

Amlogic S905W Procesori qe mbeshtet plotesisht permbajtjen premium 4K UHD me nje CPU te fuqishme 64bit dhe GPU Mali-450 penta-core GPU ne vend per te trajtuar grafika 4K dhe ofron imazhe te mrekullueshme. Imazhe te cilat jane sa me prane reales  dhe me ngjyra te cilat nuk demtoje shikimin tuaj. Pajisje e cila ploteson deshirat e cdo pjestari te familjes.

RAM 4GB dhe ROM  32GB eMMC mjaftueshem te dobishem per performance, siguri dhe besueshmeri duke dhene perfundimisht nje pervoje me te pasur Filma, video, muzike, lojra dhe cdo ndeshje tashme me prane jush fale X96 max Android Box.

android tv box x96 specs 2gb 16gb ne dyqan taxi
Lidhes HDMI 2.0
Televizori juaj me X96 Max lidhet permes nje kabllo HDMI dhe kinemaja eshte gati ne shtepine tuaj per pervojen me te mire multimediale te 4Kx2K UHD

Android Box x96 MAX Specs

X96 AndroidBox Specs | Smart TV 4GB | 32GB ne Dyqan Taxi

Specifikat

RAM: 4GB
ROM: 32GB
Ngjyra: E Zeze
Lidhja me kabell HDMI
CPU: S905W Quad-core Cortex-A53
GPU: Mali-450MP5 GPU
OS:
Android 7.1 TV BOX
WIFI: IEEE 802.11 b/g/n
Ethernet: Ethernet:10/100 standard RJ-45
KD Player: 17.4 Pre-installed


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Be the first to review “X96 MAX Android Box Specs | Smart TV 4GB 32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

x96max android tv box dyqan taxi

X96 MAX Android Box Specs | Smart TV 4GB 32GB