Wireless speaker XM 5 Series | Boks per muzike

2,200 L

Ka stok

 • Frekuenca : 60hz 18khz.
 • Fuqia: 5W.
 • Mbështet: Bluetooth, USB, AUX, FM.
 • Kapaciteti i baterisë : 1200mAh.
 • Tensioni : 5V.
 • Koha e operimit: 3-5 orë
 • Madhësia: 209 x 105 x 95 mm.
KODI: Wireless speaker XM 5 Series Kategori: , ,

WIRELESS SPEAKER XM 5 SERIES 

Wireless speaker XM % series Boks muzike i cili krijon lidhje perfekte me pajisje te tjera elektronike nepermjet bluetooth. Boksi i muzikes ka nje tingull te qarte dhe me kualitet te larte.

BOKS PER MUZIKE

Me nje dizajn unik dhe te kendshem, te cilin mund t’a transportoni kudo qe deshironi. Degjoni muziken tuaj te preferuar kudo qe te jeni, ne kamping, duke peshkuar, ne plazh etj. Me nje material prej druri cilesor dhe rezistent.I perbere nga mikrofon i integruar i cili e ben akoma edhe me cilesor kete wireless speaker.

Specifikat:
 • Frekuenca : 60hz 18khz.
 • Fuqia: 5W.
 • Mbështet: Bluetooth, USB, AUX, FM.
 • Kapaciteti i baterisë : 1200mAh.
 • Tensioni : 5V.
 • Koha e operimit: 3-5 orë
 • Madhësia: 209 x 105 x 95 mm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Wireless speaker XM 5 Series | Boks per muzike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless speaker XM 5 Series bli online dyqan taxi

Wireless speaker XM 5 Series | Boks per muzike