Wireless Speaker SLC – 122 | Boks muzike cilesor

1,500 L

Ka stok

 • Modaliteti i lidhjes fole audio Bluetooth 3.5 mm.
 • Lloji i ndërfaqes USB.
 • Kapaciteti i baterisë 1200.
 • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës 100Hz-20KHz.
 • Fuqia e daljes 5W.
 • Bateria litium në modalitetin e furnizimit me energji elektrike.
 • Bluetooth 5.0.
 • Distanca efektive 10 metra.
KODI: Wireless Speaker SLC - 122 Kategori: ,

WIRELESS SPEAKER SLC 122

Funksioni Bluetooth 5.0, i cili mund të lidhet me kompjuterin (laptop ose desktop plus përshtatës Bluetooth), telefon celular. Distanca efektive është 10 metra. Mund të lidheni plotësisht (përmes kabllit audio Bluetooth): celular, laptop, MP3, MP4, kompjuter desktop, DVD, VCD, CD, PMP, të gjitha llojet e konzollave të lojërave dhe pajisjeve të tjera dixhitale me dalje audio.

BOKS MUZIKE CILESOR

Lidhja Bluetooth me telefonin celular, ju mund t’i përgjigjeni telefonit përmes boksit te muzikes. Funksioni i radios FM: thjesht futni kabllon audio si antenë, dhe bëhet një radio pa brez.Modaliteti i furnizimit me energji elektrike: bateri litiumi e furnizuar vete.

Specifikat:
 • Modaliteti i lidhjes fole audio Bluetooth 3.5 mm.
 • Lloji i ndërfaqes USB.
 • Kapaciteti i baterisë 1200.
 • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës 100Hz-20KHz.
 • Fuqia e daljes 5W.
 • Bateria litium në modalitetin e furnizimit me energji elektrike.
 • Bluetooth 5.0.
 • Distanca efektive 10 metra.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Wireless Speaker SLC – 122 | Boks muzike cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless Speaker SLC 122 bli online dyqan taxi

Wireless Speaker SLC - 122 | Boks muzike cilesor