Boks muzike Wireless Speaker A21 Earldom

1,790 L

Ka stok

KODI: i239031 Kategori: ,

BOKS MUZIKE WIRELESS A21

Boks muzike me teknologji V5.0 dhe EDR Bluetooth per shpejtesi te larte dhe te qendrueshme te lidhjes audio.

Shtresa e siperme e altoparlantit ka pelhure efektive kunder ujit dhe pluhurit. Korniza e altoparlanteve eshte prej plastike ABS per rezistence dhe perdorim afatgjate.

Kapaciteti i baterise 1200 mAh mundeson perdorim te vazhdueshem prej rreth 8 oresh dhe rikarikim te shpejte ne 3 ore

Distanca e lidhjes me ane te wireless me pajisje te tjera audio eshte 10 m.

Dizajni kompakt, se bashku me dorezen e pershtatshme te mbajtjes ju ndihmon ta merrni me vete kudo qe te shkoni.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike Wireless Speaker A21 Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks per muzike a21 online ne dyqan taxi

Boks muzike Wireless Speaker A21 Earldom