Wireless Speaker A12 | Boks bluetooth

1,000 L

Ka stok

 • Funksioni FM Plug in Aux Cable.
 • Mund te kontrolloni volumin e zerit.
 • Fuqia e daljes: 3W
 • Version bluetooth pa kabell: 4.2 V.
 • Kohezgjatja e baterisë: deri në 3 orë pa nderprerje.
KODI: Wireless Speaker A12 Kategori: ,

WIRELESS SPEAKER A12

Wireless Speaker A12, nje boks muzike me Bluetooth i cili funksionon me wireless. Me nje dizajn unik dhe praktik. Gjithashtu komoditeti eshte nje nga gjerat me interesante te ketij boksi, pasi ai vjen me nje rrip dore te cilin e ben lehtesisht te transportueshem.

BOKS ME BLUETOOTH A12

Vjen me nje material cilesor dhe rezistent, dhe me bas te fuqishem dhe tingull te paster.Gjithashtu boksi A12 mbeshtet karten TF Usv per telefonat si Samsung dhe iOs. Distanca e operimit te Bluetooth arrin ng 8 deri ne 10 m.

Specifikat: wireless speaker a12 boks me bluetooth bli online dyqan taxi
 • Funksioni FM Plug in Aux Cable.
 • Mund te kontrolloni volumin e zerit.
 • Fuqia e daljes: 3W
 • Version bluetooth pa kabell: 4.2 V.
 • Kohezgjatja e baterisë: deri në 3 orë pa nderprerje.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Wireless Speaker A12 | Boks bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bluetooth wireless speaker a12 bli online dyqan taxi

Wireless Speaker A12 | Boks bluetooth