Wireless N VoIP ADSL2+ Modem Router

3,890 L

Ka stok

  • Wireless N VoIP ADSL2+ Modem Router
  • Vjen me 2 porta USB
  • Router me shpejtesi 300 Mbps
KODI: Wireless-N-VoIP-ADSL2-+-Modem-Router Kategori: , Etiketime: , ,

WIRELESS N VOIP ADSL2+ ROUTER

Routeri Modem Wireless N VoIP ADSL2 + , ju siguron mundesine per te hyre dhe per te ndare nje lidhje interneti, duke perdorur nje lidhje wireless me kabell , me shpejtesi 300Mbps.

Pajisja vjen me 2 portat e ndarjes USB te pajisjes nepermjet te cilave mund te ndani printer, skedare dhe media ne te gjithe rrjetin me funksione ftp si dhe te shtojne hapesire ​​ruajtese USB per te mundesuar funksionet e postes zanore.Wireless N VoIP Modem Router blerje online dyqan taxi

Porta USB 2.0 mbeshtet Ndarjen e Storage, Media Server, Print Server dhe shume llogari Ethernet WAN dhe ofron gjithaashtu nje tjeter mundesi per tu lidhur me modemet kabllore, VDSL ose fibra.

Kontrolli i bandwidth i bazuar ne IP e ben me te lehte per ju te menaxhoni pajisjet qe lidhen me routerin e modemit.

Butoni Wi-Fi On / Off lejon perdoruesit te bejne ndezjen ose caktivizimin e thjeshte pa kabell.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

Router

Be the first to review “Wireless N VoIP ADSL2+ Modem Router”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless Modem Router bli online dyqan taxi

Wireless N VoIP ADSL2+ Modem Router