Tp link Router 3G / 4G i levizshem ne shitje online

3,200 L

Ka stok

 • Tp link Router 3G/4G
 • Router i levizshem i cili punon pa kabel
 • Permasat: 74 x 67 x22 mm
 • Vjen ne madhesi te vogel dhe praktike
KODI: Tp-link-Router-3G-4G-i-levizshem-ne-shitje-online Kategori: , Etiketime: , ,

TP LINK ROUTER 3G/4G I LEVIZSHEM

 Tp link routeri i cili eshte i levizshem dhe perdoret pa kabell , eshte i pajtueshme me modem USB  LTE / HSPA + / HSPA / UMTS / EVDO 3G / 4G.

Dizajni vjen i holle , elegant dhe me nje madhesi te vogel , te lehte te cilin mund ta transportoni shume thjesht dhe ta merrni me vete edhe ne udhetime pasi ze shume pak vend.

Ky router ju mundeson te keni nje lidhje mobile 3G / 4G  kudo qe ju deshironi se ju nevojitet , me mbulim 3G / 4G.

Shpejtesia pa kabell arrin deri ne 150Mbps.Tp link router pa kabell bli online dyqan taxi

Specifika

 • Routeri TL-MR3020
 • Porte WAN / LAN 10 / 100Mbps
 • Lidhja USB :  2.0 3G / 4G
 • Porte mini USB per karikim
 • Furnizimi me energji te jashtme: 5VDC / 1.0A
 • Permasat: 74 x 67 x22 mm
 • Frekuenca: 2.4-2.4835GHz

  Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

,

Lloji

Router

Be the first to review “Tp link Router 3G / 4G i levizshem ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tp link Router 3G / 4G i levizshem ne shitje online