Gigabit Router SP-AC2015 ne shitje online

5,990 L

Ka stok

  • Asus Router SP-AC2015
  • Ky router vjen me 3 antena te rregullueshme
  • Vjen ne permasat : 12 x 9.5 x 3.5 inc
  • Shpejtesia maksimale : 1300 Mbps
KODI: Gigabit-Router-SP-AC2015-ne-shitje-online Kategori: , Etiketime: , ,

GIGABIT ROUTER SP-AC2015

Gigabit Router i cili vjen me nje njesi matese 1.7 me 8.5 inc dhe gjithashtu ka tre antena te rregullueshme te cilat nuk mund te hiqen.

Paneli prapa eshte i pajisur me kater porta LAN , nje porte WAN, nje porte USB 2.0, butonat e rrymes , rivendosjes dhe WPS.

Ne pjesen e perparme ndodhet nje porte usb me drite led.

Asus Router

Ky router SP-AC2015 mund te arrije shpejtesi maksimale deri ne 450Mbps ne 2.4GHz dhe deri ne 1,300Mbps ne 5GHz. 

Permasat e routerit jane : 12 x 9.5 x 3.5 inc.

Vjen me nje dizajn te holle , elegant dhe teper praktik.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Gigabit Router SP-AC2015 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Gigabit Router SP-AC2015 ne shitje online dyqan taxi

Gigabit Router SP-AC2015 ne shitje online