Tp link Router Wireless N 3g – 3.75g ne shitje

3,900 L

Ka stok

  • Tp link 3G/3.75G wireless n router
  • Lidhet pa kabell me WAN ose LAN
  • Me shpejtesi 15 Mbps
  • Router me bateri te integruar 2000 mAh
KODI: Tp-link-3g-3.75g-Wireless-n-Router Kategori: , Etiketime: ,

TP LINK WIRELESS N ROUTER

Router N me vale 3G / 3.75G nga TP LINK me bateri portative ju jep mundesine te krijoni lidhje rrjeti pa kabell per deri ne 5 pajisje.

Thjesht lidhni kabllin tuaj WAN ose LAN me TL-MR3040 dhe mund te shperndani internetin me shpejtesi deri ne 150Mbps.

Ky router vjen me bateri 2000mAh te integruar.

E krijuar me nje porte mikro USB qe ofron mundesine e lidhjes se pajisjes me laptopin ose adaptorin e energjise.

Tp link 3g 3.75g wireless n router blerje online dyqan taxi al

Router TP LINK me modalitete te ndryshme

Modaliteti 3G Router ju lejon te krijoni lidhje ne rrjete pa kabell bazuar ne nje lidhje ekzistuese te te dhenave 3G.

Me menyren Router Travel, pajisjet veprojne si nje pike hyrjeje per nje lidhje ekzistuese me tela Ethernet.

Modaliteti i Routerit Wireless ju jep mundesine te perdorni pajisjen si nje router te thjeshte pa tel duke siguruar një lidhje themelore wifi.

Nje pajisje universale per cdo shtepi. Ju vjen ne ndihme per te krijuar nje rrjet shperndares te internetit brenda shtepise.

Ju do te keni nje sinjal te paster pa nderprerje kudo.

ROUTERI TP LINK PER LIDHJE WIRELESS

Routeri TP-LINK eshte nje platforme e levizshme e rrjetit pa fisha i cili kur shoqerohet me modem 3G USB eshte ne gjendje te transmetoje sinjal deri ne 150Mbps. Krijoni keshtu nje rrjet argetimi per deri ne pese pajisje per te hyre ne te njejten kohe ne internet.

Pajisja eshte shoqeruesi ideal i udhetimit, me permasa kompakte ne madhesi xhepi.

I pajisur me bateri te brendshme te fuqishme 2000mAh, perdoruesit mund te punojne ose te luajne me ore te tera.

Pajisja eshte gjithashtu teper e lehte per t’u perdorur, duke ju lejuar te vendosni me shpejtesi nje rrjet pa fisha te lidhur ne internet ne po aq pak kohe sa duhet per tu lidhur ne routerin 3G USB ose kabllon WAN.

Krijoni nje rrjet pa kabuj dhe ndani lidhjen tuaj te internetit dhe skedaret me pajisje te tjera ndersa kontrolloni postat elektronike.

Transmetim te shpejte te videos HD dhe transferim te skedareve duke perdorur ISM Band.

Wireless N Router me bateri portative ne shitje

Wireless N Router me tre menyra funksionimi te disponueshme per situata te ndryshme: Router 3G / 4G, Router udhetimi (AP), Router klienti WISPtp link portsbel ne shitje online dyqan taxi

Shpejtesi pa fisha 150Mbps per ndarje te shpejte dhe rritje te intervalit te sinjalit.

Me permasa kompakte, TL-MR3040 eshte projektuar per tu marre me vete me lehtesi kudo qe ju nevojitet dhe ne udhetimet tuaja.

Dizajni elegant dhe forma e saj praktike e bejne te pershtatshme per tu perdorur ne cdo ambient.

Me nje bateri te brendshme te fuqishme 2000mAh, TL-MR3040 eshte ne gjendje te furnizoje deri ne 4-5 ore pune me kapacitet te plote.

Duke suportuar standardin me te fundit te komunikimit pa fisha – 4G LTE, me shpejtesi te larte te shkarkimit deri ne 100Mbps dhe shpejtesi te ngarkimit deri ne 50Mbps.

TL-MR3040 do te siguroje perdoruesve nje pervoje te jashtezakonshme te shpejte te lundrimit ne internet.

Router Wireless N 3g – 3.75g  funksionim fleksibel

Pervec menyres se paracaktuar te routerit 3G / 4G, ky router wireless gjithashtu ka fleksibilitetin per tu perdorur si nje router AP ose router i klientit WISP me vetem nje levizje te menyres se funksionimit.wireless n router me bateri portative ne shitje onlline dyqan taxi

Nje porte mikro USB per tu lidhur me laptopin ose adaptorin tuaj per furnizimin me energji elektrike.

Ky router wireless vjen me kater modalitete pune duke perfshire menyrat 3G Router, Router Travel (AP), WISP Client Router dhe Wireless Router modes.

Modaliteti 3G Router ju lejon te krijoni nje rrjet pa fisha bazuar ne nje lidhje ekzistuese te te dhenave 3G.

Me modalitetin Router Travel, pajisjet veprojne si nje pike hyrjeje per nje lidhje ekzistuese me kabell Ethernet.

Me modalitetin WISP Client Router ju jeni ne gjendje te perdorni nje sigurues te sherbimit te internetit pa fishe si baze per lidhjen e te dhenave WiFi.

Modaliteti i Routerit Wireless ju jep mundesine te perdorni pajisjen si nje router te thjeshtë pa kabuj duke siguruar nje lidhje themelore WiFi.

Wireless router eshte zgjidhja optimale me aftesi te larta transmetimi per sinjal te qendrueshem dhe shpejtesi transmetimi wifi.

Instalim dhe konfigurim  i lehte, praktik dhe i shpejte per lidhje wifi me transmetim te larte.

Karakteristika

  • I perputhshem me modemet USB HSPA / UMTS / EVDO 3G.
  • Pajisur me bateri 2000mAh per kohe maksimale te perdorimit.
  • Kater menyra funksionimi te disponueshme: Router 3G, Router Udhëtimi (AP), Router Klienti WISP, Router Wireless.
  • Shpejtesi pa fishe 150Mbps per ndarje te shpejte dhe rritje te intervalit te sinjalit.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Tp link Router Wireless N 3g – 3.75g ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tp link router wireless n 3g blerje online ne dyqan taxi

Tp link Router Wireless N 3g - 3.75g ne shitje