Tp link wireless n range extender 300Mbps

3,500 L

Ka stok

KODI: Tp-link-wireless-n-range-extender-300-Mbps Kategori: , Etiketime: ,

TP LINK WIRELESS N RANGE EXTENDER

Wireless n range extender Tl-wA830re eshte nje zgjidhje e sigurt me shpejtesi te larte qe mund t’ju ndihmoje te mbani te pandryshuar nje rrjete ekzistues pa kabell dhe te permiresoni mbulimin e rrjeteve, duke ju dhene lirine per te shijuar internet kudo ne menyre te panderprere ne zona te medha si shtepi, hotele apo zyra te vogla pa u shqetësuar për kufijtë e mbulimit.

Vjen me dy antena MIMO te cilat zgjerojne ne mase mbulimin tuaj ekzistues pa kabell.

Shpejtesia e wirelessit 300Mbps ideale per video HD , transmetim muzikor dhe lundrim ne internet.

Tp link wireless n range externder punon ne menyre te persosur me te gjitha pajisjet 802.11b / g / n.

Porta LAN ne pjesen e pasme lejon lidhje te perhershme ethernet me pajisjet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

,

Lloji

Router

Be the first to review “Tp link wireless n range extender 300Mbps”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tp link wireless n range extender 300Mbps bli online dyqan taxi

Tp link wireless n range extender 300Mbps