Wireless Adapter Pix Link | Dual Band 5G

2,090 L

Ka stok

KODI: I-72121249 KATEGORIA:

WIRELESS ADAPTER PIX LINK 5G

Wireless adapter dual band 2.4G (deri ne 300Mbps) dhe 5G (deri ne 866Mbps).

Me shkalle me te larte transmetimi, mbrojtje nga nderprerjet dhe nje lidhje me te qendrueshme.

Suporton WEP, WPA, WPA2, TKIP dhe AES, zoteron nivel me te larte sigurie per te parandaluar ne menyre efektive te tjeret te perdorin rrjetin tuaj.

Pajisur me dy antena per te permiresuar ndjeshmerine e sinjalit dhe zgjeruar ne menyre efektive gamen e marrjes dhe transmetimit wifi.

Lidhje me USB, mund ta lidhni me shumicen e pajisjeve me nderfaqe USB, si karikues, powerbank, PC, etj qe ju mundeson ta perdorni kudo, ne cdo kohe.

Suporton Windows 10/8.1/7/xp, Mac OS X 10.7 ~ 10.10 dhe Linux.

Karakteristika

  • Nderfaqja: USB 3.0
  • WiFi: 2.4GHz & 5GHz
  • Shpejtësia e transmetimit: 2.4GHz: deri në 300Mbps; 5 GHz: deri në 866 Mbps
  • Siguri pa fisha: WEP/ WPA/ WPA2/ TKIP/ AES
  • Numri i Antenës: 2
  • Fuqia transmetuese: d 20dBm (EIRP)
  • Madhesia: 12.3* 8.6* 2cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Wifi Adapter

Ngjyra

Be the first to review “Wireless Adapter Pix Link | Dual Band 5G”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wifi repeater pix link 5g shitje online ne dyqan taxi

Wireless Adapter Pix Link | Dual Band 5G