Water Blaster | Pistolete uji per vogelushet tuaj

990 L

Ka stok

  • Pistolete uji per vogelushet tuaj.
  • Ndihmon ne argetimin e femijes suaj.
  • I perbere prej plastikes se cilesise se larte, pa toksina.
  • Shume e thjeshte ne perdorim.
  • Ideuar per moshen mbi 4 vjec.
KODI: Pistolete uje per femijet Kategori: ,

PISTOLETE UJI PER VOGELUSHET TUAJ

Lojrat eshte nje nga gjerat qe duhet patjeter qe t’ia ofroni femijes suaj nese deshironi qe ai te kaloje nje femijeri te pasur me kujtime dhe te kete nje zhvillim normal dhe ashtu sic duhet.

Pistoleta e ujit eshte nje loder mjaft zbavitese ku femijet mund te luajne me njeri -tjetrin duke sperkatur ujin mbi njeri-tjetrin apo ne sendet q duan te bejne objektiv.

Pistoleta loder prej uji eshte e perbere me nje material plastike te cilesise se larte i cili nuk ka permbajtje toksike per sigurine e shendetit te vogelusheve tuaj.

Lodra ne strukturen e saj ka nje depozite ne te cilen mbahet ujit e cila hapet dhe mbyllet me ane te nje kapaku fiksues.

Dizajni shume ngjyresh e bene akoma dhe me shume terheqes per te vegjelit tuaj.pistolete uji femije loje bli online dyqan taxi

Ndihmon ne zhvillimin logjik dhe emocional te femijes suaj.

SPECIFIKAT 

Pistolete uji per femijet mbi moshen 4 vjec.

Sherben per argetimin dhe zbavitjen e vogelusheve tuaj.

Perdoret shume lehte dhe pervetesohet shume thjeshte nga femija.

Nuk permban toksina te demshme per femijen.

Material plastike ABS.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimn me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Water Blaster | Pistolete uji per vogelushet tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pistolete uji femije loje bli online dyqan taxi

Water Blaster | Pistolete uji per vogelushet tuaj