Vrasese insektesh Elektra | Aparat per mushkonja

3,490 L

Ka stok

KODI: C-022160 Kategori: ,

VRASESE INSEKTESH ELEKTRA 30WATT

Vrasese efektive insektesh Elektra me shufra Led me fuqi 30watt.

Aparati per mushkonja eshte praktik dhe i sigurt ne perdorim, me nje mbulim prej 100 meter katror.

Dizajni i saj eshte shume kompakt dhe nuk ze hapesire te madhe duke e bere te pershtatshem per tu perdorur ne shtepi, bare, restorante, zyra etj.

Vrasese insektesh | Aparat per mushkonja ne shitje

Kjo vrasese insektesh eshte menyra me e mire per te eleminuar insektet pa perdoru kimikate te demshme per shendetin tuaj apo te njerezve te tjere.

Pa zhurma apo aroma, aparati perdor driten UV per te terhequr mushkonjat.

Bere nga material cilesor, rezistent dhe afatgjate ne perdorim, aparati ben te mundur qe te keni gjithmone nje ambient te rehatshem pa zhurmat bezdise te insekteve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Lloji

Aparat kunder insketeve

Ngjyra

,

Be the first to review “Vrasese insektesh Elektra | Aparat per mushkonja”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vrasese insektesh elektra ne shitje online dyqan taxi

Vrasese insektesh Elektra | Aparat per mushkonja