Ventilator tavoline me drite LED i rikarikueshem

1,990 L

Ka stok

VENTILATOR TAVOLINE ME DRITE LED

Ventilator tavoline me drite LED i rikarikueshem dhe i rrotullueshem per freski dhe drite ne erresire.

Dizajn rrotullues 360° dhe fleksibel: Mund te perdoret ne 4 kende sipas komoditetit.

Kompakt dhe portativ konsumon pak energji me bateri Litium-jon 1600 mAh qe rikarikohet me ane te fishes.

Buton per ventilator me dy shpejtesi dhe drite.

Specifika:

-Bateria: Bateri 4V 1600mAh
– Kohezgjatja: 3-10 ore
– Materiali: plastike ABS
-Koha e karikimit USB: 3-4 ore
– Jetegjatësia e baterise: Ventilator 2-3 ore / drite 6-10 ore
– Pesha: 0.8 kg


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Ventilator tavoline me drite LED i rikarikueshem”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese tavoliine e vogel online ne dyqan taxi

Ventilator tavoline me drite LED i rikarikueshem