Vegel cmontimi per ekranet e telefonave Sunshine SS-010

690 L

Ka stok

KODI: H-9876980 Kategori: ,

VEGEL CMONTIMI PER EKRANET E TELEFONAVE

Vegel cmontimi per ekranet e pajisjeve elektronike, telefona, tablet etj.

Me kendin e tij prej 15 grade dhe kapese kunder rreshqitjes, mund te hapni ekranin e telefonit tuaj me lehte dhe pa demtime.

Mund te aplikohet ne IP, IPD, tablet, telefon Samsung, iPhone  dhe Huawei.

Te dy skajet kane perpunim super te holle me precizion, qe e ben me te lehte per t’u perdorur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Vegel cmontimi per ekranet e telefonave Sunshine SS-010”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hapese ekrani per telefona shitje online ne dyqan taxi

Vegel cmontimi per ekranet e telefonave Sunshine SS-010