Hapese profesionale per cmontimin e telefonave

250 L

Ka stok

KODI: H-98769997 Kategori: ,

HAPESE PER CMONTIMIN E TELEFONAVE

Hapese profesionale e telefonave per cmontimin e tyre. Heq lehtesisht ekranet LCD pa i demtuar ata.

Projektuar posacerisht per cmontimin dhe riparimin e telefonave celulare do t’ju ndihmoje te hapni kapakun e pasme te telefonit dhe ta levizni me lehtë baterine.

Karakteristika:

  • Material celik inoks me qendrueshmeri te larte
  • Ultra e holle 0.3 mm
  • Modeli: RL-050
  • E përputhshme për iPhone x 8 8p 7 7Plus 6s 6 5s 5.
  • Aplikacion: Smartphone, Tableta, PC, Laptop.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Hapese profesionale per cmontimin e telefonave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cmontuese per telefona blerje online ne dyqan taxi

Hapese profesionale per cmontimin e telefonave