Vazo silikoni per lulet me ngjitje ne mur

590 L

Ka stok

KODI: vazo-silikoni-per-lulet KATEGORIA:

VAZO SILIKONI PER LULET ME NGJITJE NE MUR

Vazo lulesh me ngjitje ne mur per te zbukuruar akoma me teper arredimin e ambienteve tuaja.

Dizajn elegant , mund të ngjitet në xham, qeramike, frigorifer ose ne ndonjë sipërfaqe tjetër te lemuar dhe te sheshtë.

Silikoni i fortë dhe i absorbueshem dhe i sigurt, nuk do të bjerë. Bere nga xhel silici me cilesi te larte, material miqesor ndaj mjedisit, jo toksik dhe pa shije, i cili nuk do te demtohet gjate kohes.

Te vogla dhe te lehta mund te mbillen me lule apo thjesht te futen lule të thata. TE përshtatshme për çdo ambient, ekspozita, restorante, shtepi dhe dekor zyre.

Si ta instaloni:

  • Pastrojeni sipërfaqen që duhet ngjitur, pastaj thajeni
  • Hiqni pjesen plastike të mbërthyer pas vazos
  • Ngjiteni vazon në sipërfaqen e pastruar dhe të thatë
  • Ngjiteni dhe shtypni derisa të ngjitet fort.

Specifika

Ngjyra: Rozë, Blu

Materiali: Silikoni

Permasa: 13.5cm / 5.31 * 9cm / 3.54


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Vazo silikoni per lulet me ngjitje ne mur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Magic Silicone Wall Sticker Vase dyqan taxi

Vazo silikoni per lulet me ngjitje ne mur