Ore ne formen e luleshtrydhes | Me alarm

1,490 L

Ka stok

 • Materiali: Plastikë cilesore
 • Klasifikimi i ngjyrave: luleshtrydhe e kuqe,luleshtrydhe jeshile.
 • Emri: ora me alarm
 • Perfekte per zgjimin ne mengjes.
 • Ideale per dhurata.
KODI: i20100020-ore-ne-formen-e-luleshtrydhes Kategori: , ,

ORE NE FORMEN E LULESHTRYDHES

Ore ne formen e luleshtrydhes me dizajn unik dhe kaq te bukur. Vjen per ju ne dy ngjyra, ngjyren e kuqe dhe ngjyren jeshile. Perfekte per dhomen tuaj te gjumit dhe per zgjimin ne mengjes. Ore me zile e cila do j’u zgjoj ne momentin qe deshironi ju.

ORE ME DIZAJN TE VECANTE

Ore e cila do te pershtatet menjehere me dhomen tuaj te gjumit, dhomen e gjumi te femijeve tuaj apo zyren tuaj. Me material te plastikes cilesore dhe rezistente. E pershtatshme per dhurata per te afermit, miqte dhe familjaret tuaj.

Specifikat:ore per femije ne formen e luleshtrydhes bli online dyqan taxi
 • Materiali: Plastikë cilesore.
 • Klasifikimi i ngjyrave: luleshtrydhe e kuqe,luleshtrydhe jeshile.
 • Emri: ora me alarm.
 • Perfekte per zgjimin ne mengjes.
 • Ideale per dhurata.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Ore ne formen e luleshtrydhes | Me alarm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore per femije blerje online dyqan tax

Ore ne formen e luleshtrydhes | Me alarm